IPARD | TKDK | KOSGEB | KALKINMA AJANSLARI DESTEKLERİNDE DOĞRU ADRESİNİZ.

Espo Danışmalık 2004 yılında Avrupa Birliğine giriş sürecinde, ülkeler arası ürün ve hizmet kalitesinin standardize edilmesi, Tarımsal Sanayi Entegrasyonlarının kurulması süreçlerini de kapsayan proje çalışmaları yapmak üzere 2004 yılında Konya İlinde Kurulmuştur. Türkiye’nin; Avrupa Birliği ve Kırsal Kalkınma Hibe Projelerini hazırlamak üzere Ülkemizde kurulan ilk 3 şirketten birisidir.

Yatırım, Üretim, Satış ve Pazarlama, Finans ve Markalaşma konularında, ihtiyacınız olan Devlet Teşvikleri ve Destek Uygulamalarında sürekli ve sonuca odaklı hizmetler vermekteyiz. Devlet Teşvikleri ve Hibe Desteklerinin alınması ve kullanılması sürecinde Projelendirme, Danışmanlık, Eğitim ve Raporlama hizmetlerimizle yatırımlarınızda destekçiniz olacağız.

KOBİ’ler, Gerçek ve Tüzel Kişiler, Belediyeler, Meslek Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşlarından oluşan referanslarımız 11 Yıllık Proje Hazırlama ve uygulama tecrübesine sahip iyi bir ekibiz. Mevcut deneyimli ekibimizin dışında konusunda uzman çözüm ortaklarımız mevcuttur. Çalışma alanımız, başta KOBİ’ler olmak üzere Tüm İşletmelere, Gerçek ve Tüzel Kişilere, Belediyelere, Üniversitelere, Meslek Odalarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik, hibe destekleri ve teşvik uygulamaları başlıca çalışma alanlarımızdır.